Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Szatanista - Templar

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
szatanista




Liczba postów : 2
Join date : 13/10/2011

Szatanista - Templar Empty
PisanieTemat: Szatanista - Templar   Szatanista - Templar I_icon_minitimeCzw 13 Paź 2011, 19:32

1. Nick: Szatanista
2. Klasa: Templar
3. lvl: 55
4. Wiek: 29
5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Zagadal do mnie stary znajomy (Catthroatess) ktory u was jest i zaprosil, troche sie od niego wywiedzialem o Was i mysle ze bedzie mie sie dobrze gralo z wami jak i wam dobrze gralo ze mna.
6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
Gralem w Heresy (ok rok temu) odszedlem poniewaz konczylem moja przygode z Aionem, teraz mam ochote wrocic i pograc dluzej.
7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
Tygodniowo ok 20 godzin, dziennie roznie od 1-5h (wszytsko zalezy czy jestem w polsce czy nie, moj pracodawca lubi mnie wysylac za granice a pracowy laptopik Aiona nie wyciaga....)
8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Nazywam sie Grzesiek, mam 29 lat (niestety niedlugo 30 Very Happy ) pracuje i mieszkam w Warszawie.
Interesuje sie wszystkim co extremalne: downhill (rowerowy), wspinaczka, paralotnie, snowboard
Jak kazdy przyzwoity informatyk gram i gralem w MMO, mam za soba ultima online (3lata), wow (2 lata), eve-online (6 lat), league of legends (rok),
zawsze gralem z ludzmi, w gildiach/klanach/korporacjach, jestem bardziej osobnikiem stadnym niz samotnikiem, lubie grac z ludzmi, pomagac, wnoscic cos do gildii/legionu.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
TAK
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Szatanista - Templar Empty
PisanieTemat: Re: Szatanista - Templar   Szatanista - Templar I_icon_minitimeCzw 13 Paź 2011, 20:21

GIT Very Happy
P..... Warszawiak Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Szatanista - Templar
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: