Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie Sensej

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
SenSejSun




Liczba postów : 1
Join date : 09/06/2012

Podanie Sensej Empty
PisanieTemat: Podanie Sensej   Podanie Sensej I_icon_minitimeSob 09 Cze 2012, 20:52


1. Nick:Sensejsun

2. Klasa :Ranger

3. Lvl :48

4. Wiek:28

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?- Bo jest to legion z ludźmi którzy z czego widzę po zaangażowaniu są spoko

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? Hated Crew--- Różnica zdań Razz

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? to zależy od nastroju , narazie jestem w fazie urlopu ale na dniach uciekam na wyspy więc ze 3 h średnio

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?Mam na imię Łukasz, a o sobie to za dużo by tu było pisać Razz w wolnym czasie zajmuję się oczywiście poza kobietą, synem i Aionem Razz amatorską produkcją muzyki typu D`n`B - DubStep

9. Czy uważnie przeczytałeś/aś zamieszczony na stronie regulamin Gildii Amaranth, w pełni go akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać? Czy zgadzasz się również na to, że za nagminne łamanie jego zasad możesz zostać natychmiast usunięty/a z Gildii?:Ja Naturlich
Powrót do góry Go down
Vindit




Liczba postów : 13
Join date : 31/01/2012
Skąd : Łomża / Wawa

Podanie Sensej Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sensej   Podanie Sensej I_icon_minitimeWto 12 Cze 2012, 09:49

Z chęcią przyjmiemy ciebie i twoją narzeczoną do legionu, potrzebujemy osób z którymi można się po prostu dobrze bawić Smile
Pisz w grze do mnie (Hghar), Zikelsblood, Christopher, Scourer, Narsha lub Aorin, ja sama także będę was szukać.
Powrót do góry Go down
 
Podanie Sensej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Awe
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: