Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Gleba

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gleba




Liczba postów : 3
Join date : 22/06/2012

Podanie - Gleba Empty
PisanieTemat: Podanie - Gleba   Podanie - Gleba I_icon_minitimePią 22 Cze 2012, 09:15



PisanieTemat: Wzór Podania. Czw 09 Wrz 2010, 23:42 Odpowiedz z cytatem
1.Podanie powinno zawierać wszystkie podpunkty.

2. Podania powinny być pisane "prosto z siebie" czyli nie na "odwal" i pełnymi zdaniami.

3.Podania ktore nie spelnią naszych oczekiwań zostane odrzucone.

______________________________________________________________________________________

Wzór Podania:

1. Nick: Gleba

2. Klasa : Gladiator

3. Lvl : 36

4. Wiek: 18

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? Rozmawiając z waszym członkiem dowiedziałem się paru rzeczy na temat legionu. Jedna z nich było to, że macie dużą aktywność. Szukam legionu z dużą aktywnością graczy aby móc wybrać razem się na questy czy na grinding.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? No Sex Go Exp - Tak jak pisałem wyżej - szukam legionu z dużą aktywnością, tam jej nie było.

7. Czy w chwili obecnej, po dołączeniu do naszego legionu posiadasz dodatkowe postaci, które znajdują się w innych legionach (w obrębie serwera Perento - Asmodian), jeśli tak, to czy dołączasz do nas swoją główną postacią, czy altem?
Nie, posiadam tylko maina.

8. Ile dziennie jestes w stanie grać? Jestem wstanie przeznaczyć na gre od 3-5 godzin, jednak bywają takie dni w których mogę być cały czas i takie w których nie mam wcale czasu.

9. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Mam na imię Marek, tak jak wyżej napisałem mam 18 lat i pochodzę z Wielkopolski. Zajmuje się sportową grą w paintball a hobbystycznie gram w fustal na bramce.

10. Czy uważnie przeczytałeś/aś zamieszczony na stronie regulamin Gildii Amaranth, w pełni go akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać? Czy zgadzasz się również na to, że za nagminne łamanie jego zasad możesz zostać natychmiast usunięty/a z Gildii?: Uważnie przeczytałem i zgadzam się z regulaminem.
Powrót do góry Go down
Narsha

Narsha


Liczba postów : 14
Join date : 09/03/2012

Podanie - Gleba Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Gleba   Podanie - Gleba I_icon_minitimePią 22 Cze 2012, 13:25

Będę wieczorem w grze to cię poszukam, ale sam też pisz do: Narsha, Hghar, Scourer, Aorin.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Gleba Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Gleba   Podanie - Gleba I_icon_minitimePią 22 Cze 2012, 18:54

Hmmmm.... Fustal... Futbol dla ludzi o stalowych nerwach? Smile
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





Podanie - Gleba Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Gleba   Podanie - Gleba I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Gleba
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe
» Podanie ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: