Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Szlach podanie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szlach




Liczba postów : 1
Join date : 22/07/2012

Szlach podanie Empty
PisanieTemat: Szlach podanie   Szlach podanie I_icon_minitimeNie 22 Lip 2012, 21:12

1. Nick: Szlach

2. Klasa : Assassin

3. Lvl : 50

4. Wiek: 23 lata

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? - Polecony przez dobrego ziomka z kilku mmo "RafalKox" poza tym kilku znajomych z HC i Zakonu w Amaranth

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? - "Zakon" (próba utworzenia składu utopijnego) własny legion i poległy z braku Cleryka. "Bractwo Stali" brak podobnego poczucia bazy ( nie żeby ludzie byli źli czy cos), "Grim" umierający skład z powodu coraz mniejszej ilości graczy online...

7. Ile dziennie jesteś w stanie grać? To zalezy od mojego grafiku pracy + chęci, wiem ze nie jest to zachęcające do rekrutacji ale bedac szczerym to nawet jak mam czas na granie wole zająć sie czymś bardziej konstruktywnym, chyba ze bardzo spodoba mi sie w legionie to będę poświęcał więcej czasu na granie Smile

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? - nazywam sie Lukasz. W obecnej chwili mieszkam w Anglii (wyjazd za praca oczywiście z nadzieja powrotu za niedługo Smile ). Moje hobby gra na gitarze elektrycznej(amator samouk), tworzenie własnej muzyki (mialem w Polsce zespół Metalowy)
ze sportu to Deskorolka ^^

9. Czy uważnie przeczytałeś/aś zamieszczony na stronie regulamin Gildii Amaranth, w pełni go akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać? Czy zgadzasz się również na to, że za nagminne łamanie jego zasad możesz zostać natychmiast usunięty/a z Gildii? Porzadek musi byc! Tak Zgadzam sie Smile
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Szlach podanie Empty
PisanieTemat: Re: Szlach podanie   Szlach podanie I_icon_minitimePon 23 Lip 2012, 16:09

Wraca moda na assasinow!? Bo z doświadczenia wiem , że to ciezki chlebek , zwłaszcza na PVP. Jestesmy grupa casuali , przynajmniej ja Smile . Nie wymagamy niczego jesli chodzi o gear , ani obecnosci na siege/instach. Niemal codziennie robimy jedna , dwie insty 50+ także przydasz sie. Bedziesz wieczorem poszukiwany w celu dodania do Amaranthu. Jakbyco pisz do Sambianhanteress , Catthroatess , ew. kogokolwiek z Legionu , to dadza znac na mumblu i sie Cie addnie!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Szlach podanie Empty
PisanieTemat: Re: Szlach podanie   Szlach podanie I_icon_minitimeSro 25 Lip 2012, 09:55

Dokładnie.
Mumble, mumble, mumble !!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szlach podanie Empty
PisanieTemat: Re: Szlach podanie   Szlach podanie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szlach podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe
» Podanie ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: