Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Regulamin legionu

Go down 
AutorWiadomość
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Regulamin legionu Empty
PisanieTemat: Regulamin legionu   Regulamin legionu I_icon_minitimeNie 19 Sie 2012, 20:05

Witaj!

Przemierzając ciemne czeluści i niebezpieczne lasy przybyłeś tu, aby znaleźć schronienie i ciepło oddawane przez płomyk ognia tańczący w kominku. Przebyłeś szmat drogi, na której końcu ujrzałeś światełko w oknie, tak bardzo zachęcające aby wejść. Drzwi uchyliły sie przed Tobą, dając oferując własny kąt, a człowiek na progu powiedział - Witaj wędrowcze!

Amaranth jest gildia założoną przez trójkę przyjaciół we wrześniu 2010 roku. Swe początki wspominamy jako ciekawe doświadczenie na polu gier MMO. Każdy z załozycieli należał do elitarnego legionu, który niestety rozpadł sie w wyniku najazdów nieprzyjacielskiej rasy na nasze ziemie. Legioniści, rozproszeni po Atrei nie mogli znaleźć własnego przeznaczenia, które my, we trzech odnaleźliśmy. Ja, dowódca ówczesnego legionu, Christopherstein przyjąłem nowe imię Christopher, zaś moimi zastępcami byli i są do dziś oficerowie Astriel i Blud.

Stopniowo zbłąkane dusze Atrei dostrzegły naszą jedność mocy i przyłączali się do nas. Tak powstał legion Amaranth, który od tamtej pory nieustannie rozwija się, a w pewnym momencie płynnie przeobraził sie w pełnoprawną gildię.

Obecnie, Amaranth jest legionem 5 stopnia w Aionie, który traktujemy jako bazę naszego rozwoju. Mamy podział hierarchiczny, dzięki któremu utrzymywany jest porządek w naszych szeregach. Główna postacią gildii jest jej generał, tj. Christopher, od którego decyzji zależą losy jedności, natomiast jego zastępcami są w różnych grach inni oficerowie. Hierarchia owa nie dotyczy jednak całości gildii, ponieważ występuje u nas podział na sekcje MMO.

Nasza działalność w MMO skupiona jest na zapewnieniu swojskiej i bezstresowej atmosfery. Nie jesteśmy nastawieni na przymusowe levelowanie czy popędzanie graczy aby grali niewiadomo ile. Jeśli tylko mają ochotę z nami spędzac czas i dobrze się bawić, to zapraszamy i życzymy miłej gry. Każdy jest traktowany indywidualnie i wyjątkowo. Staramy się byc sprawiedliwi, ale też surowi dla śmiałków, którzy występują przeciwko nam.

Okres próbny w gildii to czas, w którym mozemy sie przekonać o tym jak nowa osoba się sprawuje i czy możemy na nia liczyc. Ze względu na to, iż wędrowców do Atrei przybywa coraz więcej, zmuszeni jesteśmy prowadzić zaostrzona selekcje kandydatów.

Ta część dotyczy gry Aion:
Ze względu na koszta, które ponosi legion aby sprawnie funkcjonować prosimy, aby każdy towarzysz, który posiada stopień równy bądź wyższy niz legionista o wpłacanie każdego 15 dnia miesiąca składek (jedna składka na jednego gracza, niezależnie od posiadanej ilości postaci w legionie), które wynosza odpowiednio:

1-30 lvl 50.000 kinah
30-50 lvl 100.000 kinah
50-55 lvl 150.000 kinah
55-60 lvl 200.000 kinah

W uzasadnionych przypadkach możemy przez pewien okres (ustalony ze mną bądź oficerami) wstrzymać pobieranie składki od legionisty. Nieuzasadnione niewpłacenie składki prowadzi do nałożenia dodatkowych 50.000 kinah za każdą postać gracza, która jest w legionie, a jeśli po przypomnieniu oficerów postać nadal jej nie wpłaci, zostanie zdegradowana do najniższego stopnia w legionie. Jeśli nie będzie aktywna przez miesiąc po otrzymania informacji od oficera, zostanie usunięta z legionu. Dodatkowo, jeśli legionista nie zaloguje się do gry w czasie dłuższym niż 60 dni, zostanie usunięty z legionu. O możliwości powrotu w nasze szeregi decyduje tylko i wyłącznie generał gildii. Należy pamiętać o tym, iż Generał Gildii w uzasadnionych przypadkach ma prawo do wydania rozkazu naruszającego powyższy regulamin, kierując się dobrem gracza. W takiej skrajnej sytuacji Adepci, Legioniści, Centurioni, oraz Deputowani mają obowiązek uszanować jego decyzję i bez sprzeciwu wykonać rozkaz. Polecenie nie może natomiast dotyczyć samej rozgrywki na instrancji bądź też podczas questingu. Chodzi tu jedynie o sprawy organizacyjne i personalne. Jeżeli oficerowie nie uszanują decyzji Generała Gildii, ich zachowanie zostanie uznane za niesubordynację, co skutkuje natychmiastowym obniżeniem rangi do Legionisty. W przypadku ostrego sprzeciwu, osoba zostanie wydalona z Gildii.

Jeśli chodzi o rejestrację na forum:
Logujemy się pod Nickiem z gry (main). Nie wymyślamy i nie tworzymy różnych Nicków na forum i w grze, ponieważ utrudnia to poprawną komunikację zarówno w grze, na komunikatorze gildiowym, który jest podstawową i obowiązkową formą komunikacji podczas aktywności online, jak i w samej grze. Wszelkie zasady panujące na komunikatorze gildiowym zostaną przekazane podczas pierwszego logowania, poza tym zabrania się na forum, komunikatorze głosowym i w czacie gry używać niecenzuralnych słów oraz grania po środkach odurzających w jakiejkolwiek formie, pod karą natychmiastowego i nieodwołalnego usunięcia z gildii i pozbawienia praw dostępu na forum.

Ze względu na wchodzącą w życie nową ustawę dotyczącą praw autorskich, administratorzy i oficerowie zarządzający stroną (forum) oraz gildią oświadczają, iż nie biorą żadnej odpowiedzialności za materiały, które umieszczają osoby zarejestrowane na forum. Oznacza to, iż wchodzicie tu na włąsną odpowiedzialność i nie rościcie żadnych pretensji do administratorów i kadry zarządzającej gildią w żadnej kwestii zamieszczania przez inne osoby zarejestrowane materiałów oraz treści. Sukcesywnie i w trybie szybkim posty, które łamią ogólnie przyjęte normy i prawa autorskie będą usuwane, a ich twórcy pozbawiani praw do przeglądania witryny.
Każdej osobie zarejestrowanej i odwiedzającej to forum zabrania się publikowania jakichkolwiek treści i materałów (to się tyczy również nazw postaci, Nicków etc.) naruszających ogólnie przyjęte normy i łamiących prawa autorskie i ich dobre mienie.

Post ten jest regulaminem korzystania z naszego forum, jak i ogólnym regulaminem gildii, który musi być przeczytany w całości i świadomie zaakceptowany przez każdą osobę, która chce się zarejestrować na forum amaranth.forumpl.net. Jednocześnie informujemy, iż nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, a konsekwencje jego łamania będą skutkowały wydaleniem z gildii bez wyjątku i możliwości późniejszej reaktywacji konta.

Christopher
Guild General
Powrót do góry Go down
 
Regulamin legionu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Regulamin-
Skocz do: