Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanko - Blady

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Blady




Liczba postów : 1
Join date : 19/08/2012

Podanko - Blady  Empty
PisanieTemat: Podanko - Blady    Podanko - Blady  I_icon_minitimeNie 19 Sie 2012, 23:14

1.2.3 Gram pod Nickiem "Blady" jest to templar na 30 poziomie Smile

4. Mam 21 lat w sumie za 3 dni 22 Smile

5. Wybrałem wasz legion ponieważ poszukiwałem polskiego legionu z którym będzie można posiedzieć na jakimś komunikatorze pogadać i napierdzielać w Aiona

6. Inne legiony hmm był jeden którego nazwy nie pamiętam lecz był to tak zwany martwy legion czyli max 2 osoby online zero jakieś konwersacji na czacie Razz

7. W dni wolne potrafię posiedzieć dość długo lecz w pracujące raczej tylko wieczorami Crying or Very sad

8. Mam na imię Rafał. Grałem w dość sporą ilość mmo ale najwięcej czasu spędziłem przy Wowie i Lineage 2 teraz mam zamiar zmierzyć się z Aionem Smile wolny czas tracę na naparzaniu w gry albo przy jakimś serialu lub filmie w sumie tyle o mnie hehe jak za mało to raczej zawsze będę dostępny na mumble to dopytać można Wink

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydaturę na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: Akceptuje Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanko - Blady  Empty
PisanieTemat: Re: Podanko - Blady    Podanko - Blady  I_icon_minitimePon 20 Sie 2012, 05:25

No to zapraszamy Smile
Powrót do góry Go down
talizman




Liczba postów : 6
Join date : 18/09/2011

Podanko - Blady  Empty
PisanieTemat: Talizman   Podanko - Blady  I_icon_minitimePon 20 Sie 2012, 08:59

Dość skromne to podanko ale poznałem Cię już na mumble i akceptuje podanie witam przyszłego wyjadacza Aiona
Powrót do góry Go down
sheva104




Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2012

Podanko - Blady  Empty
PisanieTemat: Re: Podanko - Blady    Podanko - Blady  I_icon_minitimeWto 21 Sie 2012, 01:15

Też już z Tobą troche rozmawiałem na mumble i przyjemnie się gadało Very Happy Witaj!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanko - Blady  Empty
PisanieTemat: Re: Podanko - Blady    Podanko - Blady  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanko - Blady
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: