Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie ...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lihan




Liczba postów : 1
Join date : 04/01/2012

Podanie  ... Empty
PisanieTemat: Podanie ...   Podanie  ... I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 03:57

Witam Serdecznie.


1. Nick:Lihan

2. Klasa : Templar

3. Lvl : W chwili obecnej 31 po 4 dniach grania.

4. Wiek:39 lat

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? Hm .. W dniu dzisiejszym miałem ja i mój przyjaciel Goldwitch , cleryk , okazje grania z jednym z Waszych graczy . Przyjemna gra , ciekawa choc prosta dyskusja zaowocowała tym podaniem , mam nadzieje że Goldi pójdzie w moje slady.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? W Aiona grałem od pierwszych sekund jego powstania w legionie AmberEye po " tamtej stronie" ... odeszłem .. cóż , real life wymusił to na mnie, długo opowiadać ...

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? Sporo , naprawdę sporo. Kiedyś ktos mnie nazwał chińskim farmerem , ciekawe czemu ...

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? Andrzej , 39 lat , sprzedawca mebli aktualnie ,ale potrafię sprzedać wszystko , hobby ... jestem graczem w dosłownym tego słowa znaczeniu .

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: Jakżesz bym smiał odmówic ..., tak . Gwoli przypomnienia , serdecznie polecam mojego przyjaciela Goldwitcha cleryka , i 2 > jkę magów Marzenia i Thirill , posty Tych osób mam nadzieje pojawia się w najbliższym czasie na forum .

Dziękuję ...
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie  ... Empty
PisanieTemat: Re: Podanie ...   Podanie  ... I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 12:15

Hej, to ja z Wami byłem w FT na alcie , także zaczynalem przygode z Aionem "od poczatku" , tzn od codwutygodniowych ( jest takie slowo ? )betatestow... także juz niemal 3 lata. Zapraszam do Legionu cala grupe , twoj list rekrutacyjny jest b. dobry , moim zdaniem. Jeszcze dzis postaram sie Cie dodac jesli nie pojawi sie sprzeciw. Poszukujemy ludzi którzy beda chcieli z nami grac, szybko przy pomocy Legionu wbija level ,pomoga w rozwijaniu Legionu ,F2P zbliża sie szybko , chcemy stanowic znaczaca sile do tego momentu.jeszcze raz zapraszam.
Zależy nam także, na DPSach poniewaz w Legionie nie bardzo ludzie chca nimi grac. Niewiedziec czemu... oferujemy pomoc w szybkim levelowaniu i farmieniu geara.Mysle ze 1 miesiac i max level jest. Smile
Wnioskuje o dodanie!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
 
Podanie ...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Awe
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Fenril podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: