Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie Awe

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Awe

Awe


Liczba postów : 3
Join date : 27/10/2010

Podanie Awe Empty
PisanieTemat: Podanie Awe   Podanie Awe I_icon_minitimeSro 27 Paź 2010, 18:53

1. Nick: Awe

2. Klasa : Spiritmaster

3. Lvl : 31

4. Wiek: 18

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Od kiedy zacząłem grać szukałem polskiego legionu, w którym gracze byliby na zróżnicowanym poziomie (Low&high)

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
Brak

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
czasem w ogóle a czasem 24h ^^, ale zwykle koło 4h

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym się zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
No cóż ludzie różnie reagowali na moje imię >.> (przynajmniej Polacy), no ale nieważne. Nazywam się Ajit (czyt. Adżit) imię takie a nie inne ze względu na mojego ojca, gdyż jest obcokrajowcem, ale co tam zdążyło się przyzwyczaić przez ostatnie 18 lat xD. Od jakiś 7 lat mieszkam w Anglii, w przyszłym roku wracam do polski, bo jakoś nie widzi mi się studiować w Anglii (same tłuki >.>). No ale co ja się będę rozpisywał? Jak ktoś będzie chciał wiedzieć coś więcej to whisp xD.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, i zagadzam się z treścią w nim zawartą.

Pozdrawiam ^^
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie Awe Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Awe   Podanie Awe I_icon_minitimeSro 27 Paź 2010, 20:12

Bardzo dziękuję za podanie, myślę, że będzie nam się razem fajnie grało. Kwestia imienia jest bardzo prosta... każdy ma imię takie jakie mu rodzice nadali i trzeba się z tym pogodzić. Nie będziemy dziwnie na nie reagowali, bo każdy z nas jakieś nosi Smile to tak jak Ty byś się dziwił na dźwięk mojego imienia Smile Daję Ci "Rekruta" na 2 tygodnie. A potem zobaczy się...

Christopher
Brigade General
Powrót do góry Go down
 
Podanie Awe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Fenril podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: