Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Volkmar- podanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Volkmar

Volkmar


Liczba postów : 2
Join date : 23/02/2011
Skąd : Gościcino

Volkmar- podanie Empty
PisanieTemat: Volkmar- podanie   Volkmar- podanie I_icon_minitimeCzw 24 Lut 2011, 00:54

1. Nick: Volkmar

2. Klasa : chanter

3. Lvl : 10 (mam jeszcze 30 lvl sm)

4. Wiek: 28

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? szukałem polskiego legionu, w którym miło spędzę czas

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? brak

7. Ile dziennie jesteś w stanie grać? różnie ale 1-2h w ciągu tygodnia

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym się zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?

Mam na imię Tomek obecnie zajmuję się szukaniem pracy ii studiami podyplomowymi. Lubię piłkę nożną, gry mmo (gram w Aion i czasem League of Legends, czekam na Raiderz i Tera). Mieszkam razem z moim kochaniem Wink, które jest lekko uprzedzone do gier mmo (kiedyś byłem nałogowcem w Lineage 2). Poza tym lubię dobrą muzykę, film i mam dziwaczne (podobno) poczucie humoru.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: tak
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Volkmar- podanie Empty
PisanieTemat: Re: Volkmar- podanie   Volkmar- podanie I_icon_minitimeCzw 24 Lut 2011, 11:53

General , z przyczyn technicznych jest off-line, takze narazie musisz sie zwracac do mnie ( Zikelsblood , Silnoreki , Sakuratanto ) pobierz mumbla zainstaluj , odezwij sie do nas. Dwa tygodnie Ucznia , pozniej jesli przypasujemy obustronnie Legionista. W Amarancie dbamy o lowleveli takze jesli bedziesz czegokolwiek potrzebowal pisz do mnie lub Senatorow. Do uslyszenia , zobaczenia w grze.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
 
Volkmar- podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: