Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Iku

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Iku




Liczba postów : 1
Join date : 20/08/2012

Podanie - Iku Empty
PisanieTemat: Podanie - Iku   Podanie - Iku I_icon_minitimePon 20 Sie 2012, 19:03

1. Iku

2. Assassin

3. 57, 3 i pół paska do 58, w najbliższym czasie 60

4. Już "trochę" czasu minęło od osiemnastych urodzin Very Happy Nie, nie napiszę, ile dokładnie. ^^

5. Właściwie poszłam za swoją koleżanką, Kasią (Cherid), z którą gram już dosyć długi czas. A i przy okazji chciałam ponownie spróbować bycia w polskiej, aktywnej gildii.

6. W dawnych czasach byłam w legionie o nazwie "Assassination", prowadził go wtedy gracz Neji. Potem, po bardzo długiej (trwającej jeszcze w trakcie, gdy byłam w Assassination) znajomości z trójką przyjaciół (gdzie między innymi poznałam Kasię-Cherida), dołączyłam do ich legionu "Majty Imperium", a gdy dwójka pozostałych graczy odeszła z Aiona, przez dłuższy czas byłam w dwuosobowym legionie z wyżej wspomnianą chanterką. Very Happy

7. Przeróżnie. Zdarza się kilka dni przerwy, czasami cały boży dzień, niekiedy kilka godzin, a innym razem wchodzę tylko na dred'y i daily. Jestem pewna, że w przypadku zapotrzebowania na większe akcje, czy nawet zwykłe pt na instancje, mogłabym w nich uczestniczyć bez jakichś większych problemów. xd

8. Jestem Joanna, ale właściwie nie lubię swojego pełnego imienia w nieformalnych okolicznościach, więc zdrobnienie: Asia, wystarczy. ;D Uwielbiam mmorpg i całkowicie się w nie wkręciłam jakieś pięć lat temu. Poza tym lubię anime i wręcz kocham japońskie i koreańskie dramy (czasami też tajwańskie albo i nawet chińskie). Niegdyś czytałam mangi, ale obecnie nie mam karty do żadnej biblioteki, a czytanie z internetu to nie to samo. Z książek naturalnie uwielbiam fantastykę (obecnie czytam drugi tomik opowiadań o wiedźminie, A. Sapkowskiego - Miecz Przeznaczenia). Oprócz tego mam słabość do komputerowej wersji Wiedźmina (obydwu części), a także Skyrima (moja dunmerka *.*) i Guitar Hero III - wiecznie do nich powracam. Obecnie korzystam z uroków wakacji, kilka dni temu wróciłam zza granicy. Przy okazji, moją pasją jest podróżowanie - zwiedziłam już niemałą część Europy, choć i tak więcej jest nadal przede mną. ;D

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydaturę na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Tak, myślę, że tak. xd
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie - Iku Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Iku   Podanie - Iku I_icon_minitimePon 20 Sie 2012, 19:07

Piękne podanie. Rzadko zdarza się, żeby ktoś tak się do niego przyłożył Smile
Przyjęta Smile
Powrót do góry Go down
sheva104




Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2012

Podanie - Iku Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Iku   Podanie - Iku I_icon_minitimeWto 21 Sie 2012, 01:13

Witaj w Legionie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Iku Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Iku   Podanie - Iku I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Iku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe
» Podanie: Fission

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: