Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pastor




Liczba postów : 1
Join date : 02/03/2011

Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin Empty
PisanieTemat: Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin   Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin I_icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 19:25

Wzór Podania:

1. Nick:Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin

2. Klasa :Kleryk,Chanter,Templar,Gladiator

3. Lvl :40,35,25,28

4. Wiek:40,33,,30,16

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Szukamy Polskiego legionu i liczymy, że to dobry wybór.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
W Aionie nie byliśmy w żadnym z wyjątkiem mojej osoby(Pastor), to Gorgos - ImmortalFire

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
Gramy różnie do kilku godzin dziennie, czasami przeradza się to w dłuższe nasiadówki.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Jacek, Paweł, Jarek, Kamil - mamy dość podobne zainteresowania - MMO, fantastyka, kobiety (w różnym wieku), wyszukane trunki:) (za wyjątkiem Traxina, on ma jeszcze na to czas), rozmowy na różne tematy (kolejność niekoniecznie zachowana). Graliśmy?gramy: AOC, WOW, Lineage, Silkroad, PerfectWorld, Rohan i wiele innych.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Akceptujemy razem i każdy z osobna.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin   Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin I_icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 12:35

Ciesze sie bardzo, ze sie zdecydowaliscie. mam nadzieje ze sie zgramy. Smile Dodam was jak tylko uda mi sie zalogowac. ( NCS wprowadzil weryfikacje komputera poprzez podanie daty urodzenia w momencie logowania do master account, a ja niestety pamietam tylko ze wpisalem cos losowo i teraz przesylam sie ticketami z supportem b o nie moge doladowac konta ) Mysle ze dzis sie uda. Bede Was poszukiwal online, ale takze prosze o wispa do mnie lub Cheegziego tudziez Christophersteina.Parametry Mumbla znajdziecie w legion message. Pobierajcie, instalujcie i wbijacie. Jesli macie potrzeby typu pomoc przy questach , skrafcenie czegos czy jakiegos rajdu, prosze meldowac natychmiast! Smile
Chris dodaj ich prosze jesli mnie dzis jeszcze nie bedzie.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
 
Podanie - Pastor, Dhaael,Seerafin,Traxin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: