Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 podanie Jastrzab

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jastrzab




Liczba postów : 1
Join date : 09/05/2011

podanie Jastrzab Empty
PisanieTemat: podanie Jastrzab   podanie Jastrzab I_icon_minitimePon 09 Maj 2011, 10:44

1. Nick: Jastrzab

2. Klasa : Galdiator

3. Lvl : 46

4. Wiek: 31

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? MIalem przerwe w grze kolo 2 misiecy ( praca, zdorwie itp) , wracjac zobaczylem ze wczesniejszy legion przestal istniec. Szukalem polskiego legionu i natrafilem na was ( zarowno na forum aiona jak i w grze ) , mam nadzieje ze wasz legion okaze sie takim w jakim panuje fajna atmosfera sprzyjajaca milej grze oraz ze udzielicie pomocy w questach itp...

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? Bylem w roznych ( jeszcze za czasow Kalila ) ,
na perento: I hate you - ale sie rozpadlo bo czesc przeszla do dragonsow, a ja wole grac z polakami w legionie a nie grekami
zakład karny - to byl moj ostatni przed przerwa i jak woriclem to juz go nie bylo Sad((

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? gram zazwyczaj wieczorami, czasem od 18 a czasem od 20 do pozna, zalezy od pracy i treningow

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? Adam, mieszkam w Warszawie. Interesuje sie reklama ( to jest rownież moja praca) i kulturystyka. Reszta na komunikatrorze jak ktos bedzie chcail wiecej.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: TAK

Powrót do góry Go down
Awaria




Liczba postów : 7
Join date : 24/10/2010

podanie Jastrzab Empty
PisanieTemat: Re: podanie Jastrzab   podanie Jastrzab I_icon_minitimePon 09 Maj 2011, 20:57

chcesz do nas?? spoko, skontaktujemy sie grze, jak cos atakuj " Folken, Sikorka, Mictian, Cheegzi"
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

podanie Jastrzab Empty
PisanieTemat: Re: podanie Jastrzab   podanie Jastrzab I_icon_minitimePon 09 Maj 2011, 21:00

Awaria napisał:
chcesz do nas?? spoko, skontaktujemy sie grze, jak cos atakuj " Folken, Sikorka, Mictian, Cheegzi"
Dobre Awaryja zgadzam sie w 100%

Ja jestem online gdzies od godzinki 20 do hmm 3 rano Very Happy
Powrót do góry Go down
Fission

Fission


Liczba postów : 3
Join date : 11/11/2010

podanie Jastrzab Empty
PisanieTemat: Re: podanie Jastrzab   podanie Jastrzab I_icon_minitimePon 09 Maj 2011, 21:55

Jestem za Very Happy Widzimy się w grze cyclops
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie Jastrzab Empty
PisanieTemat: Re: podanie Jastrzab   podanie Jastrzab I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie Jastrzab
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: