Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Reyals

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Reyals




Liczba postów : 2
Join date : 05/06/2011

Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitimeNie 05 Cze 2011, 15:24

1. Nick:
Reyalss

2. Klasa :
Ranger

3. Lvl :
31

4. Wiek:
20

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Szczerze mówiąc to szukając legionu natrafiłem na waszą stronkę i było zdecydowane, że to tutaj złożę podanie ; D

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
Byłem w jednym obcojęzycznym, niestety poczucie humoru Brytyjczyków doprowadzało mnie do double facepalm.

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
Zależy, naprawdę.
Sprawa wygląda tak:
Doznałem kontuzji podczas treningu i zostałem zmuszony do siedzenia w domu, więc dla zabicia czasu kupiłem Aiona ale nie spodziewałem się że gra mi się tak spodoba ; D
Na chwilę obecną mogę grać ok. 5-6 h dziennie (w sumie to by nawet więcej dało radę ale jak narazie więcej niż ten czas przy Aionie nie wysiedziałem).
Kiedy wróci mi zdrowie będzie to raczej w dni robocze 3-4h (i to nie zawsze) zaś weekendy o ile coś nie wypadnie to spokojnie ponad 6h.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Nazywam się Kamil i moją pasją jest kyokushin karate, niedawno zdałem maturę i kiedy otrzymam wyniki to zamierzam złożyć podanie na uczelnie.
Oczywiście hobby gry komputerowe : )
Niestety z grami mmorpg mam dosyć małe doświadczenie i też na chwilę obecną jak czytam co ludzie piszą o Aionie to ciężko mi się połapać dlatego przed przyjęciem zastanówcie się jak z waszymi pokładami cierpliwości ; DD

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:\
Tak.


Pozdrawiam ; ]
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitimeWto 07 Cze 2011, 19:58

Hej Rey, serdecznie witam kolege kontynuatora bushido. Smile Niestety jeszcze kilka dni nie bede mogl sie zalogowac w grze ,ale zaraz sprawdze na mumblu czy sie ktos twoja osoba zajal.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitimeWto 07 Cze 2011, 21:07

jak bym ja ciebie nie znalazł w grze to ty szukaj mnie Smile
jestem online gdzieś tak 20-24
Powrót do góry Go down
Reyals




Liczba postów : 2
Join date : 05/06/2011

Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitimeCzw 09 Cze 2011, 16:32

Sorki chłopaki ale temat można już zamknąć.
Czekając na jakąkolwiek odpowiedź z waszej strony (pisałem także do jednego z legionistów) po tych 3 dniach znalazłem inny legion.
Pozdrawiam i sorki za kłopot.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitimeCzw 09 Cze 2011, 17:29

No to sie wku.... jak mnie nie ma to nikt tego interesu nie pilnuje! Po jak cholere jest ta strona skoro nikt jej nie czyta! Oj jak sie zaloguje... to dobiore sie wam do d...p ! Trzymac wazeline pod reka!!!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





Podanie - Reyals Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Reyals   Podanie - Reyals I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Reyals
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: