Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Liliyth

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Liliyth

Liliyth


Liczba postów : 1
Join date : 30/07/2011
Skąd : Brzeziny

Podanie - Liliyth Empty
PisanieTemat: Podanie - Liliyth   Podanie - Liliyth I_icon_minitimeSob 30 Lip 2011, 22:04

1. Nick: Liliyth

2. Klasa : Sorcerer

3. Lvl : 21 (ale szybko lvluję Very Happy )

4. Wiek: 24 lata

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

W poszukiwaniu Polskiego Legionu na Perento przejrzałam sporo regulaminów, stron i rosterów. Jednak uznałam, że Wasz Legion może być tym którego właśnie szukam. A szukam Legionu kulturalnego z którym można miło spędzić czas.


6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?

Jako, że jestem świeżą krwią po stronie Asmo - nie byłam jeszcze w żadnym legionie a Wasz jest pierwszy Smile

Lecz nie jestem nowym graczem. W Aiona gram od pierwszych zamkniętych beta-testów. Wcześniej grałam jako Elyos-Cleric na Gorgosie/Spatalosie pod nickiem Lilith.

Po krótkiej przerwie w grze wracam, rerollując na stronę Asmo.


7. Ile dziennie jestes w stanie grać?

Codziennie na grę przeznaczam ok. 4h - czasem mniej, czasem więcej, to już zależy od dnia i jego przebiegu (w tygodniu). Pracuję od 9tej do 17tej - więc w grze można mnie ujrzeć najwcześniej od godziny 19-stej. W weekendy bywa tak, że potrafię przesiedzieć duuużo za dużo Smile

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?

Katarzyna, lat 24. Od 3 lat mieszkam w malutkiej wsi pod Brzezinami (Łódzkie) - wcześniej zamieszkiwałam Łódź, gdzie aktualnie pracuję. Zajmuję się administracją i nadzorowaniem portalu i sklepu Internetowego.
Oczywiście miłośniczka gier, komputerów i konsol - od najmłodszych lat. Lubię posłuchać dobrej, mocniejszej muzyki, i od czasu do czasu obejrzeć jakieś anime i poczytać mangę.
Od kiedy zaczęłam grać w MMO mało mam czasu na grę w single... Smile


9. Akceptuje Regulamin Legionu i zgłaszam swoja kandydaturę do bycia pełnoprawnym członkiem.
Powrót do góry Go down
http://www.darthlilith.wordpress.com
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Liliyth Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Liliyth   Podanie - Liliyth I_icon_minitimeNie 31 Lip 2011, 18:34

Serdecznie powitac kolezanke z CBT niestety ja od poczatku do konca po ciemnej stronie mocy Smile
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie - Liliyth Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Liliyth   Podanie - Liliyth I_icon_minitimePon 01 Sie 2011, 18:01

Przyjęty
/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Sponsored content





Podanie - Liliyth Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Liliyth   Podanie - Liliyth I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Liliyth
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: