Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Fione - podanie.

Go down 
+2
Christopher
Fione
6 posters
AutorWiadomość
Fione




Liczba postów : 2
Join date : 18/09/2011

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeNie 18 Wrz 2011, 12:56

Witam wszystkich, bez dłuższych wstępów przechodzę do sedna sprawy :)

1. Nick: Fione

2. Klasa : Ranger

3. Lvl : 33

4. Wiek: 15

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

Zostałam wyhaczona na alcie. I tak, od słowa do słowa, wszystko to dalej jakoś poszło. Muszę przyznać, że już od pewnego czasu rozglądałam się za polskim legionem ( nawet byłam tu u Was raz, czy dwa ), więc po prostu podjęłam ostateczną decyzję.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?

Nie wiem, czy brane są pod uwagę kilkunastominutowe 'odwiedziny' w legionach, jeśli tak - to Walking Deads. Szef pomagał mi bodajże w jakimś queście. Zostałam zaproszona, oczywiście nic na siłę. Nieco się wahałam, jednak wstąpiłam. Nazwałabym to bardzo mocno orientacyjnym rozeznaniem w terenie. Główne mechanizmy napędzające legion, z czym to się je, jak funkcjonuje - nie ukrywam, byłam ciekawa. Jednak chwilę później już mnie tam nie było. Nikt nie miał żalu, bo też nie miałam czasu dać im powodów do takowego. Poszukuję polskiego legionu, głownie z uwagi na mój nie do końca ukształtowany angielski. Tragicznie nie jest, ale mogą występować ewentualne niedomówienia, nieporozumienia.
Ale odbiegam od tematu.

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?

Różnie to bywa z czasem, którym akurat dysponuję. Nie jest to na pewno kwestia stała. Przeważnie bywam w weekendy, kiedy to mogę sobie pozwolić na grę, w taki przykładowy weekend - 3h +. Gorzej jest w tygodniu, mam całkiem sporo zajęć. W domu jestem około godziny 16-17, choć zdarzają się wyjątki. Ograniczam więc grę ( bywa, że do minimum ), albo nie gram wcale.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?

Na imię mam Ala, łatwo zapamiętać. Na co dzień wcielam się w rolę przeciętnego ucznia i przez najbliższe kilka lat raczej się to nie zmieni ;]
Interesuję się przede wszystkim muzyką. Jestem otwarta, nie wyznaczam sobie raczej granic w tym kierunku, ale zwyczajnej komerchy, którą karmią nas dzisiejsze media po prostu nie trawię. Moje preferencje muzyczne nie kończą się na jednym gatunku, czy też wykonawcy. Jeżeli miałabym to już jakoś, mniej, lub bardziej dosadnie precyzować, powiedziałabym zapewne : szeroko pojęty rock, z pewną dozą muzyki elektronicznej.

Angielski - nie mogę się już doczekać, kiedy się go naumiem ! ;)

Rysuję, ale sporadycznie, bo ostatnimi czasy dopada mnie zwyczajny leń. Wracam też do pasji sprzed 3-4 lat - Ps. Z tą różnicą, że teraz nie mam zamiaru kończyć na obróbce, zamierzam zająć się samodzielnym tworzeniem. Ogarnę tablet i będę śmigać :P

W MMO, jak i w samym Aionie długo nie siedzę. Raptem od sierpnia bieżącego roku.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:

Jakżeby inaczej - oczywiście -tak ;]
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeNie 18 Wrz 2011, 15:14

Standardowo... pogadamy na Mumblu Smile
Powrót do góry Go down
Fione




Liczba postów : 2
Join date : 18/09/2011

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeNie 18 Wrz 2011, 16:37

Najpierw to ja się muszę w przyzwoity sprzęt zaopatrzyć, albo naprawić obecny.

Coś czuję, że zafundowałam Wam długą i niezwykle mało ciekawą lekturę ;]
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeNie 18 Wrz 2011, 17:38

Przeczytałem z zainteresowaniem. To ja "wyhaczylem". Popieram całym swoim skromnym autorytetem!Gracz w sumie początkujacy ,ale swierzej krwi nam trzeba , a nie znudzonych altow z innych Legionów.Tylko osoby ciekawe Atreii , z werwa do walki moga uratowac ten starzejacy sie Legion. Poza tym Fione expi sorca a tychze trzeba nam jak powietrza! Smile
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeNie 18 Wrz 2011, 17:49

ty tam nie gadaj tylko przyjmuj Very Happy
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePią 23 Wrz 2011, 19:08

Woooot moj rocznik Very Happy może sie umyje na rozmowe ?
nawet nie przeczytałem całego podanka tylko wiek i jestem na TAK.
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeSob 24 Wrz 2011, 18:44

Chyba wytrzesz pieluchę Razz nie ściemniaj, że Twój rocznik ... kogo chcesz nabrać Razz
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeSob 24 Wrz 2011, 19:32

Ja za dobry z maty nie jestem ale no dobra, mam 57lat i jestem łysym panem uzaleznionym od masturbacji. oko ?
starsza o rok
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePon 26 Wrz 2011, 15:49

przestraszyłeś ja i cisza teraz nawet się nie odezwie
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePon 26 Wrz 2011, 16:17

kolezanka nie miala micra tak ? moze niech napisze na chacie z jakims z centów/dep ?
namiar na mumble dostała ?
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePon 26 Wrz 2011, 18:44

jak już dajesz taki pomysł może byś łaskawie podał jakieś namiary na centów deputow pie......

tak wiec jak byś była w grze i dalej chciała do nas dojść pisz do Zikelsblood, Catthroatess, Fission, Mictian, Gienias, Dreyfus, Cheegzi, Thorgall, Zmorka, no i niech stracę do mnie czyli Folken no zęby volunter musiał podawać takie informacje oj centy deputy byście się wstydzili Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Thorgall




Liczba postów : 2
Join date : 27/07/2011

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeWto 27 Wrz 2011, 06:20

dziecina łacina i pierzyna
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimeWto 27 Wrz 2011, 14:21

powiedział co wiedział
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePią 30 Wrz 2011, 13:43

Jak byscie chcieli tu cos dopisac czy nie to PM do mnie.
/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitimePon 10 Paź 2011, 22:07

Chyba za takie teksty posypią się zawieszenia konta Astriel, co? Wyedytuj swoje odpowiedzi zgodnie z dobrymi obyczajami albo sam to zrobię... Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fione - podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Fione - podanie.   Fione - podanie. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fione - podanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: