Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie VYEL

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Vyel




Liczba postów : 3
Join date : 28/10/2011

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimePią 28 Paź 2011, 11:10

Wzór Podania:

1. Nick: Vyel

2. Klasa : Templar

3. Lvl : 37

4. Wiek : 26 lat

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? Podobnie do mojego IRL kolegi BuregoKota szukam Legionu, gdzie moglbym sie zrelaksowac pod dniu pracy.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? Razem z kolega Burym gralem w Raefie lecz ja zakonczylem z powodu ze Bury przestal grac Smile Nie gralem takze w bete.

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? Grac gram ile fabryka daje i nie padne spac, natomiast nie jestem w stanie grac codziennie (wtorki, piatki i soboty odpadaja). Dodatkowo od czasu do czasu mam mozliwosc grania podczas godzin pracy =]

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? Mam na imię Piotrek. Pracuje w firmie zajmujacej sie szerokopojetym IT. Ogolnie moim hobby jest muzyka rockowa, gitara, warhammer inwazja przy piwku, starcraft2, diablo2

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: tak
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimePią 28 Paź 2011, 15:14

napisz do kogoś kto może invitowac to cie dodamy
Mictian. Zikelsblood (nie wiem czy dobrze wpisałem jego nick wymyśliło dziadzisko jakieś długie coś i myśli ze błyszczy), Cheegzi, Gienias, w ostateczności do mnie lub( Creghan to sie relogne) Very Happy
pozdro !!
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimeSob 29 Paź 2011, 16:35

Skrobiesz sobie Młody Padawanie! Po ojcowsku przez kolano przeloze, a w dupę przyrżnę pasem...
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimeSob 29 Paź 2011, 20:53

Folken... w Twojej liście kogoś chyba zabrakło Razz
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimeNie 30 Paź 2011, 01:05

kogo chyba każdego napisałem
chyba ze chodzi o ciebie ale ty i tak się nie logujesz a po za tym masz prawie taki sam nick jak zik albo jeszcze gorszy Very Happy
po za tym niech was to nie interesuje bo kociej mordy dostaniecie
i nie padawanie tylko MISTRZU >.< Smile
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimeNie 30 Paź 2011, 10:11

To właśnie oznaka mistrzostwa! Ktoś z nickiem Folken moze Prawdziwym Mistrzom pucować buty! Creghan to już troche lepiej... ew pozwolilbym mu nosic tarczę za Mistrzem Zikelsbloodem.
A z tym logowaniem to prawda.Chris sprawdz jekie PVP armorki mozna na nowych instach wyfarmic w kilkanascie dni! Za podobne abyssowe trzeba z 2kk Apekow wydac o medalach nie wspomne...
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitimeNie 04 Gru 2011, 16:16

/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Sponsored content





Podanie VYEL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie VYEL   Podanie VYEL I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie VYEL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: