Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie: Szalony

Go down 
+3
Folken
Christopher
Szalony
7 posters
AutorWiadomość
Szalony




Liczba postów : 4
Join date : 25/12/2011

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimeNie 25 Gru 2011, 18:46

1. Nick:
Szalony

2. Klasa :
Cleric

3. Lvl : 14 – Wiem ze mój Level jest na ta chwile strasznie niski, aczkolwiek gram na tym serwerze od dzisiaj. W ciągu paru następnych dni będzie na pewno wyższy. Wiem ze powinienem poczekać i złożyć podanie gdy wbije Level 40-50 ale strasznie nudno gra się samemu gdy nie ma się do kogo odezwać.. Mam nadzieje ze mój level nie będzie problemem i dostane szanse zostania członkiem Legionu.

4. Wiek:
20

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

Szukam legionu w którym była by mila atmosfera i osoby chętne do wspólnej gry. Jak już wspomniałem jestem nowy na tym serwie wiec nie znam jeszcze nikogo. Liczę na to ze poznam wiele ciekawych osób z którymi będę mógł się Cieszyc wspólna gra.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
Hussars / Templariusze – Zmiana serwera

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
1-10 zazwyczaj więcej niż mniej aczkolwiek może się zdążyć różnie

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Witam wszystkich serdecznie Mam na imię Lukasz, mieszkam w UK. Uczę się w collegu lecz tylko 2 dni w tygodniu przez co mam sporo wolnego czasu by moc sobie pograć. Moimi hobby są tenis stołowy , informatyka oraz imprezy.
Mam duże doświadczenie w grach MMO ( World of Warcraft , Fly for fun, Aion etc.) Chętnie wniosę do legionu pomoc i wsparcie – oczywiście w ramach możliwości i posiadanej wiedzy. W Aiona grałem około roku później miałem spora przerwę- ale nie pozapominałem co i jak. (Możliwe ze będę od czasu do czasu miał jakieś pytania i liczył na mała pomoc)

Jako ze aktualnie przebywam na wyspach nie mam problemów w posługiwaniu się językiem angielskim wiec służę pomocom gdyby ktoś miał jakieś problemy w dogadaniu się z osobami nie posługującymi się językiem polskim. ( pisze to ponieważ w regulaminie doczytałem się iż wasz legion nie zamyka się jedynie na osoby Polskiego pochodzenia.)

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i zycze wszystkim legionistom Wesolych, rodzinnych i pogodnych Swiat : )

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Przeczytałem cały regulamin akceptuje go i pisząc to podanie zgłaszam swoja kandydaturę :p
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimePon 26 Gru 2011, 12:28

No no... podanie dobre, nawet bardzo Smile
W naszym legionie nie ma obcokrajowców, a jedynie polacy, więc nie ma problemu z angielskim Razz jak coś to pewnie, że przyda się Twoja wiedza i umiejętności.
Przyjąłbym Cie do legionu nawet jakbyś miał 1 lvl, bo my tu nie gramy dla ciśnienia tylko zabawy i spędzania razem czasu.

W gdze zgłoś się do:
- Christopherstein
- Mictian
- Thorgall
- Cheegzi
- Folken
- Zikelsblood
- Gienias

Jeśli ktoś akurat nie będzie dostępny to sprawdź nasz skład na stronie aiona w legionie Amaranth i pisz do osób online, ktoś Cię napewno przekieruje do oficera.
Powrót do góry Go down
Szalony




Liczba postów : 4
Join date : 25/12/2011

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimePon 26 Gru 2011, 14:32

Odezwę się na pewno :)Ale dopiero jutro bo dzisiaj nie dam już rady wejść do gry.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimePon 26 Gru 2011, 16:59

3. Lvl : 14 – Wiem ze mój Level jest na ta chwile strasznie niski, aczkolwiek gram na tym serwerze od dzisiaj. W ciągu paru następnych dni będzie na pewno wyższy. Wiem ze powinienem poczekać i złożyć podanie gdy wbije Level 40-50 ale strasznie nudno gra się samemu gdy nie ma się do kogo odezwać.. Mam nadzieje ze mój level nie będzie problemem i dostane szanse zostania członkiem Legionu.

nie podoba mi się to ze ludzie myślą ze muszą mieć lvl 40-50 żeby dojść do naszego legionu Very Happy
złap nas w grze po inva Very Happy
Powrót do góry Go down
Witali

Witali


Liczba postów : 11
Join date : 01/07/2011

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: :D   Podanie: Szalony I_icon_minitimePon 26 Gru 2011, 23:37

Dokładnie liczy się zabawa i chęć do gry:D
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimeWto 27 Gru 2011, 12:59

jestem za przyjeciem i witamy w naszych szeregach
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimeWto 27 Gru 2011, 14:03

/Przyjęty
/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitimeCzw 29 Gru 2011, 19:38

Na chwałe Asmodae!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





Podanie: Szalony Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Szalony   Podanie: Szalony I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Szalony
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: