Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 podanie: Hobb

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Hobb




Liczba postów : 1
Join date : 24/01/2012

podanie: Hobb Empty
PisanieTemat: podanie: Hobb   podanie: Hobb I_icon_minitimeWto 24 Sty 2012, 19:39

1. Nick: Hobb

2. Klasa : Chanter

3. Lvl : 38

4. Wiek: 31

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

Dlaczego ? Z prostego powodu ..nie lubię grać sam Smile Miałem dłuższą przerwę od Aiona i wróciłem do niego, ale zaszło trochę zmian i wydaje mi się, że jakoś ciężej wybrać się z kimś na dobre party. Więc potrzeba kompanów/kompanek do wspólnych wypraw Smile


6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?

Był jakiś legion, ale nie pamiętam nawet nazwy.. dawno to było, a i skleroza postępuje Wink

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?

Różnie, uwarunkowane jest to oczywiście pracą, ale z reguły jestem bardzo często (a szczególnie wieczorami) więc z czasem w grze nie mam problemów. Myśle więc że 3-4 godziny to minimum.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?

Mam na imię Paweł i pochodzę ze Szczytna, ale aktualnie mieszkam i pracuję w Elblągu w salonie komputerowym firmy Vobis. Moim hobby są właśnie gry MMO, ale kręci mnie też motoryzacja (jestem posiadaczem golfa IV generacji, z dość mocnym motorem V6 2.8 l 4motion 204 km ..fajnie biega Wink), ale też wszystko co związane z IT. Nie gardzę też dobą ciężką muzą.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:

Jak najbardziej akceptuję regulamin legionu i zgłaszam swoją kandydaturę na jego legionistę Smile
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

podanie: Hobb Empty
PisanieTemat: Re: podanie: Hobb   podanie: Hobb I_icon_minitimeWto 24 Sty 2012, 23:31

jestem za
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

podanie: Hobb Empty
PisanieTemat: Re: podanie: Hobb   podanie: Hobb I_icon_minitimeWto 24 Sty 2012, 23:49

Sorki ja musialem spadac do lozeczka... Kobiecie nie wolno pozwolic czekac!!! Smile Jutro jak tylko sie zaloguje, ( przed 20.00 ) albo wczwsniej bede cie poszukiwal w grze.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

podanie: Hobb Empty
PisanieTemat: Re: podanie: Hobb   podanie: Hobb I_icon_minitimeSro 25 Sty 2012, 23:28

Poszukiwałem Cie niestety bezowocnie... wispnij prosze jutro... zresztą Gienias tez.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





podanie: Hobb Empty
PisanieTemat: Re: podanie: Hobb   podanie: Hobb I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie: Hobb
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: