Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Rontaal

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rontaal




Liczba postów : 2
Join date : 29/01/2012

Podanie - Rontaal Empty
PisanieTemat: Podanie - Rontaal   Podanie - Rontaal I_icon_minitimePon 30 Sty 2012, 11:05

Cześć!

1. Nick: Rontaal

2. Klasa : Ranger

3. Lvl : 31

4. Wiek: 26

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

Szukałem polskiego legionu i po przeczytaniu "opisu" wydaliście się rozsądni Smile

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?

Nie byłem.

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?

Bardzo różnie, w zależności od dnia :)Etap "koksania" minął mi już parę lat temu ;p Gram w miarę regularnie (Staram się być codziennie chociaż na chwilę), głównie wieczorami. Mniej więcej 2-4h, w weekendy dłużej.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?

Na imię mam Grzesiek, pracuję w wolnym zawodzie - jestem coachem i trenerem rozwoju. Największym moim hobby jest żeglarstwo, trochę dalej tworzenie muzyki (gram w zespole rockowym).

W MMO gram od jakichś 6-7lat. Zaczynałem od L2 i w nim spędziłem najwięcej czasu. Za Aion się wziąłem po paru rozczarowaniach z grami f2p - wynikających głównie z kiepskich(dla mnie) rozwiązań PvP.

W grze najbardziej lubię zbiorowe wypady i wspomniane już PvP (a najlepiej zbiorowe wypady pvp;P) - nie kręci mnie permanentny grind i samotne tłuczenie mobów/questów. Dlatego w ogóle szukam legionu Smile

Lubię grać z ludźmi, którzy rozumieją, że to tylko gra i potrafią do niej podejść z dystansem, przy jednoczesnym zaangażowaniu w sprawy frakcji/gildii etc. - (stawianie się na ustawki, branie czynnego udziału w tworzeniu struktur w grze itp)

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:

tak

pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

Podanie - Rontaal Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Rontaal   Podanie - Rontaal I_icon_minitimePon 30 Sty 2012, 15:41

no i o to chodzi. jestem za jak cos to wyslij mi whispa to cie dodam. Zeglarstwo...hm mam patent od 10 tego roku zycia Smile wiec juz cie lubie Smile

Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Rontaal Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Rontaal   Podanie - Rontaal I_icon_minitimePon 30 Sty 2012, 15:50

Z patentow to mam tylko podoficerski Smile dodajmyz , poprosze wispa w grze.
Zikelsblood
Catthroatess
Sakuratanto
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Rontaal




Liczba postów : 2
Join date : 29/01/2012

Podanie - Rontaal Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Rontaal   Podanie - Rontaal I_icon_minitimeWto 31 Sty 2012, 09:12

Dzięki za dodanie,
cieszę się, że znalazły się też bratnie dusze Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Rontaal Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Rontaal   Podanie - Rontaal I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Rontaal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: