Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

  Piana Podanie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Piana




Liczba postów : 3
Join date : 03/02/2012

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimePią 03 Lut 2012, 09:54

1. Nick:Piana

2. Klasa :Ranger

3. Lvl :11? dzisiaj zrobiony

4. Wiek:
32 lata

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Akurat trafil mi sie wasz topic na aionpolska

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
leg w ktorych bylem graly na privach wiec nie bede o nich pisal, na ofie zacząlem grac w styczniu na spatalosie po elyo bo moi znajomi tam zaczeli grac ,koles zaczal jezdzic slownie po mojej zone czytaj smiac sie z przekonan religijnych najpierw na ts-e pozniej w grze wiec wyszedlem z leg ,samemu grac marnie, a ze wole po asmo( po elo gralem ze wzgledu na znaj ,zawsze gralem po asmo )wiec zrobilem sobie tutaj postac

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
Obecnie jestem bezrobotny i taki stan rzeczy nie zmieni sie pewnie przez najblizsze 2 miesiace wiec jestem dosc aktywny( na elyo przez 2 tyg zrobilem chantera 40 lvl + sm 26 chyba)ale nie napinam sie ,jak mi sie chce to gram jak nie to nie ,przeciez to nie etat tylko przyjemnosc.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Nazywam sie Artur,mam 31 lat,zone , 13-letniego syna i 3 -letnia core,tak jak wyzej napisalem teraz sie legace w domu,lubie historie i fantasy(malo teraz czytam bo nie starcza czasu:/ )

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Tak.
_______________________________________________________________
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimePią 03 Lut 2012, 13:22

Czyli aiononline.com.pl znow zyje!? Smile Dodajemy, nie? Bede w grze około 16.30 - 17.00 , poprosze wispa do mnie lub kogokolwiek z Amaranth , to sie ciebie addnie.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Piana




Liczba postów : 3
Join date : 03/02/2012

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimePią 03 Lut 2012, 15:51

Tak ,zyje ale strasznie sie napinają tam, nie widzialem drugiego takiego forum ,f2p ktore wchodzi dal tej grze drugą szanse
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimeSob 04 Lut 2012, 11:47

Stado zasiedzialych Trolli.Potrafia tylko biadolic. A w Aionie druga zmiana. Czas odejsc w stan spoczynku Smile Nowi poniosa w bitwach sztandar Asmodae i Amaranth!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Piana




Liczba postów : 3
Join date : 03/02/2012

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimeSob 04 Lut 2012, 12:05

Chyba nie chcesz powiedziec ze przestajesz grac ?^^ Razz
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimeSob 04 Lut 2012, 16:09

jestem za jak cos whispnij na dreyfuss albo na gienias to cie dodam
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitimePon 06 Lut 2012, 00:26

Nie w zadnym wypadku, nie przestaje , ale duzo ludzi zaczyna popadac w marazm... robia arenki , dreda i tyle. Potrzebujemy swierzej krwi w legionie.I patcha 3.0!
A jak nic nie drgnie to sie k... przeniose na nowy serwer i zaczne od nowa! Moze nawet po "bialej stronie"! Smile

Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





 Piana Podanie  Empty
PisanieTemat: Re: Piana Podanie     Piana Podanie  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Piana Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: