Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie- Jozka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Jozka




Liczba postów : 2
Join date : 03/02/2012
Skąd : Hated Crew

Podanie- Jozka Empty
PisanieTemat: Podanie- Jozka   Podanie- Jozka I_icon_minitimePią 03 Lut 2012, 15:21

1. Nick: Jozka

2. Klasa : Cleric

3. Lvl : 31

4. Wiek: 20

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?
Od zawsze lubiłam spędzać czas w polskim legionie i official Aion nie będzie tutaj wyjątkiem, akurat załapałam sie na ogłoszenie w LFG channel.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?
"Red Sky" Polecił mi go znajomy ale niestety to jest chyba węgierki legion wiec za bardzo nie dalo sie dogadać Razz

7. Ile dziennie jesteś w stanie grać?
Zależy od miesiąca. Aktualnie mam 2 tygodnie wolnego i będę non-stop ale niestety czym bliżej sesji tym rzadziej jestem. Czyli średnio od 2-4h dziennie szczególnie w porach nocnych.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
Mam na imie Ola aktualnie jestem studentka Politechniki Śląskiej. Jednym z moich hobby jest oczywiście granie w MMORPG a z nieinternetowych strategie/ crpg. Mam juz 5 letni staż poczynając od darmowych np Perfect World.
Osobiście z innych rzeczy uwielbiam mange/anime czekając co tydzień na nowe chaptery.

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Jozka.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie- Jozka Empty
PisanieTemat: Re: Podanie- Jozka   Podanie- Jozka I_icon_minitimeSob 04 Lut 2012, 11:36

Walk in Asfels Shadows , Legionistko.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
 
Podanie- Jozka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: