Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Tyris

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tyris




Liczba postów : 2
Join date : 16/03/2012

Podanie - Tyris Empty
PisanieTemat: Podanie - Tyris   Podanie - Tyris I_icon_minitimePią 16 Mar 2012, 10:56

1. Nick: Tyris

2. Klasa : Sorcerer

3. Lvl : 31

4. Wiek: 20

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? : Chciałam w końcu dołączyć do jakiegoś legionu, bo to się w grze jak wiadomo przydaje, no i koleżanka, Narsha, zaproponowała mi dołączenie tutaj. Zależy mi na przyjemnej, bezstresowej grze, a dowiedziałam się, że mogę tutaj znaleźć miłych ludzi, więc wybrałam właśnie ten legion.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? : Nie byłam nigdy w innym legionie =)

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? : Różnie bywa, teraz dużo gram, po kilka godzin dziennie, ale jako że jestem na studiach, bywają dni że trzeba się więcej uczyć, więc wchodzę po prostu jak mam czas pig


8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? : Mam na imię Ania, mieszkam w Poznaniu i jestem obecnie na drugim roku filologii koreańskiej. Lubię ogólnie koreańską kulturę, gry komputerowe, spotykać się ze znajomymi... ^^

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: Tak Very Happy

P.S. Nie mam jak na razie mikrofonu do PC, mam tylko w netbooku, na którym niestety Aion mi nie zadziała, więc mam nadzieję że nie będzie problemu z Mumblem...
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Tyris Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Tyris   Podanie - Tyris I_icon_minitimePią 16 Mar 2012, 15:21

Jeśli Narsha rekomenduje to musimy dodac! Smile Szkoda , że nie masz mikrofonu. Najprostszy zestaw kosztuje 15-20 złotych. Zrobimy zrzutke w Legionie jakbyco Smile
Dodam jak tylko sie zaloguje w grze. Chyba ze ktos mnie ubiegnie.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Tyris




Liczba postów : 2
Join date : 16/03/2012

Podanie - Tyris Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Tyris   Podanie - Tyris I_icon_minitimePią 16 Mar 2012, 15:34

Postaram się sobie kupić, bo domyślam się że się może przydać, na pewno ułatwia to komunikację w grze, ale muszę się również pozbyć wkurzającej współlokatorki, która będzie pewnie robiła krzywe miny na moje rozmowy hehe... Trudno, sama nie lubi gier komputerowych, nie wie co traci What a Face

Super, dziękuję I love you
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie - Tyris Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Tyris   Podanie - Tyris I_icon_minitimePią 16 Mar 2012, 16:58

Poszczujemy Współlokatorke Folkenem i bedziesz ja miała z głowy! Smile
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





Podanie - Tyris Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Tyris   Podanie - Tyris I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Tyris
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: