Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie: Fission

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fission

Fission


Liczba postów : 3
Join date : 11/11/2010

Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitimePią 12 Lis 2010, 07:51

1. Fission i Mictian

2. Ranger i Spiritmaster

3. 15 i 32

4. Mojej postaci czy mój? Smile Postać ma nie więcej niż 3 miesiące, ja 26 lat.

5. Polski legion dobra legion. A tak naprawdę, to nie grałam jeszcze w Aiona z rodakami i ciekawi mnie, jak to będzie. Wspólne questy, wypady na Elyosów itede.

6. Byłam w legionie Status Quo, ale oni się nie rozwijali - same martwe, nieużywane postacie, więc odeszłam. Frozen Winds - oni byli dość fajni, ale wtedy wpadłam na pomysł, żeby stworzyć własny legion i znowu odeszłam. Pomysł z własnym legionem nie wypalił, bo kiepski ze mnie przywódca i nikogo nie chciałam rekrutować. No i był jeszcze Westfall Raiders - założyciel był zagorzałym fanem WOW'a. Kiedy zmienił logo legionu na logo WOWa, stwierdziłam, że dość tego. Jak tak lubisz WOWa, nie graj w Aiona, pacanie.

7. Różnie z tym bywa. Zwykle wieczorami - tak od siódmej - do oporu. No i w weekendy. Niektóre wieczory mam jednak zarezerwowane na inne czynności. Wtedy dopiero od 11 wzwyż.

8. Paulina, ale w grze wolałabym korzystać z ksywy. Jeśli chodzi o hobby, to książki fantasy (duuużo książek fantasy, zwłaszcza polskich). CRPGi. Jeśli wyjdzie ciekawy RPG, możliwe, że będę musiała dzielić czas między niego i Aiona Smile. Różne sporty - jazda na rowerze, pływanie, rolki... I wiele innych. Nie wszystkie w tej chwili pamiętam.

9. Już rejestrując się na stronie, musiałam się zgodzić Smile, więc TAK, akceptuję regulamin legionu.


Ostatnio zmieniony przez Fission dnia Pią 12 Lis 2010, 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitimePią 12 Lis 2010, 15:28

Podanie fajne i mogę powiedzieć, że to czego się po nim spodziewałem (czyli odpowiedzi wyczerpujących) otrzymałem. Przez 2 tygodnie masz "Rekruta" a po tym okresie dam Ci już pełnoprawnego legionistę.
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitimePią 12 Lis 2010, 18:00

No no no "Byłam" po tym to odrazu cie wezmiemy w nasze skromne skrzydelka ^ ^, z drugiej strony... jestes w wieku naszego krzysia... <3 <3

/Oficjalnie Przyjęta
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitimeSob 13 Lis 2010, 21:34

/Flame off, wyczyscilem i wiecej lepiej tego nie robmy Very Happy
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitimeNie 14 Lis 2010, 06:49

Nie czyść moich postów Razz a ja powtórzę, mam 23 a nie 26 lat więc radzę iść na korki z matmy ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie: Fission Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Fission   Podanie: Fission I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Fission
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Awe
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: