Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie rekrutacyjne

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitimeNie 24 Paź 2010, 19:42

Nick: Zikelsblood

Klasa : Templar

Lvl : 53

Wiek: 37

Do wczoraj w Furions , niestety po degradacji do legionisty opusciłem bez zalu
tenże legion poniewaz z Oldschool zostały tam tylko 2 osoby, a nie mogłem znaleźć wspólnego jezyka z nastolatkami.
Poszukuje ludzi z ktorymi mozna pograc i pogadac bez zobowiazan , nauczyc sie czegos , oderwac od szarej rzeczywistosci.
Aion to dla mnie zabawa/gra, nie życie .Płace i korzystam.

Oldschool na Kahrunie i po łaczeniu serwerów Furions na Perento. Inne to Wrath II w L2 na ofie.

Gram sredio 2 godziny dziennie w przedziale 18:00 24:00 ( bo pracuje od 7:00 6 dni w tygodniu,
mam żone i dzieci ( uff...nastolatki ). Niestety ze wzgledów technicznych
( mieszkam na "koncu swiata gdzie internet jest w powijakach) jakiekolwiek wspólne przedsiewziecia
sa możliwe tylko po godzinie 23:00, ale zawsze gdy jestem online , służe pomoca i jestem otwarty na propozycje!

Na imię mi Robert , wykształcenie średie techniczne , zawodow mam tyle że zadługo by wymieniac
( w tej chwili zajmuje sie budownictwem),hobby to Aion , aikido , wedkarstwo...

Regulamin akceptuje, zgłaszam sie ochoczo.

Zikelsblood ( Zik dla przyjaciół )
Templar
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitimeNie 24 Paź 2010, 20:33

Bardzo się cieszę, że chcesz się do nas przyłączyć. Dzisiaj jeszcze odezwę w grze. Jestem jak najbardziej za.
Powrót do góry Go down
Awaria




Liczba postów : 7
Join date : 24/10/2010

Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitimePon 25 Paź 2010, 13:49

heh sledzisz mnie ?? ;] ja tez do wczoraj w furionsach bylem. milo Cie widziec w nowych barwach Smile
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitimePon 25 Paź 2010, 16:47

Taa , znaczy , niby byłem w Furionsach, ale jakby mnie nie było... Smile nie grałem z nimi bo zostałem w tyle z levelem , armorem , questow kampanii nie było z kim zrobic, Fenrira nawet nie zacząłedm i chyba już nie zacznę... Po mergu serwerow wynikł problem z nazwą , ludzie ze starego skladu Oldschoola znikneli , został sam napływ , proPVP itd... nie moja liga , dawno chciałem szukac innej ekipy, trzymało mnie chyba tylko to że byłem centem wiec to jakis rodzaj zobowiazania dla mnie, nieszczęśliwie po objęciu władzy przez Anty obsadzono stanowiska , ja spadłem do legionisty, i chyba słusznie. Poczułem się zwolniony z obowiązkow... i szukam , bo samotne farmienie coinów to meka Smile Ktoś mi pisał wczoraj w grze ,że nie potrzebujecie wichrzycieli itp, bez obaw to nie ja , nawet sie z Furionsami nie żegnałem poprostu z ulgą wcisnąłem OPUŚĆ LEGION , z ludzi tam żal mi tylko Niki ( Alutki ) i Diunki. I solennie obiecuję że jesli mi coś nie przypasuje w Amaranthie bedzie identycznie. Jest problem róznicy lv wiec chyba narazie nie pogramy razem,ale pewien jestem że błyskawicznie mnie dogonicie, jeszcze przed 55 ! Mam jeszcze alta w BlackWings Cleric zaraz 43lv , jesli bedzie przydatny to z przyjemnoscia sie przeniosę. ( Służę doświadczeniem z MM i SR ) Oraz Armorsmithingiem 449 pkt mam kilka experckich i balickich recek na armor plate , chaine , tarcze i hełmy. Moj najlepszy craft mam na sobie złotą balicka tarcze na 50lv...
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitimeWto 26 Paź 2010, 08:03

Powiem tak, tworząc ten legion miałem już dość gonienia innych lvl, zbroją i wszystkimi tego typu podobnymi rzeczami. Czułem się źle ciągle słysząc, że nie dam sobie z kimś rady w grupie bo mam marny sprzęt. Ten legion nie będzie gonił nikogo do pvp ani pve... gramy jak chcemy i z kim chcemy. Zależy nam jednak na wspólnej dobrej zabawie i myślę, że do tej pory jest to spełnione.

Co do Twojego alta... jeśli o mnie chodzi, to jest mi bardzo potrzebny healer, bo bardzo lubię chodzić na rifty i siekać sobie pvp. Niezawsze mam możliwość dorwania akurat wolnych clerów legionowych, a ludzie poza legionem niechętnie służą SMom pomocą... Więc jeśli tylko masz taką możliwość to zapraszam Twojego alta do legionu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie rekrutacyjne Empty
PisanieTemat: Re: Podanie rekrutacyjne   Podanie rekrutacyjne I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie rekrutacyjne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie rekrutacyjne
» Podanie rekrutacyjne (Hghar)
» Podanie Awe
» Podanie ...
» Podanie - Iku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: