Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie: Lindrill

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lindrill

Lindrill


Liczba postów : 1
Join date : 01/02/2011
Skąd : Śląsk

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeSro 02 Lut 2011, 07:39

1. Nick: Lindrill

2. Klasa : Cleric

3. Lvl : 46

4. Wiek: 30

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? - Bo rekrutujecie, wydajecie się być OK, bo polski.

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? - Brak

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? - bardzo różnie, można przyjąć że średnio 1-2h dziennie, dłużej w weekendy (ale może się zdarzyć że spędzę przy grze i 8h, albo nie będzie mnie przez kilka dni w ogóle)

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? - pracuję jako informatyk, główne zainteresowania (nie związane z pracą oczywiście) to fantasy w każdej postaci (rpg, książki, seriale, filmy, gry komputerowe).

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth: - No z tym obowiązkiem bycia na komunikatorze ...... hm..... no dobra.... coś się wykombinuje - powiedzmy że akceptuję i się zgadzam (najwyżej mnie wyrzucicie Wink)
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeSro 02 Lut 2011, 17:22

Przynajmniej jeden Przeczytal Regulamin. Smile Jeśli nie bedzie uwag , to postaram sie Ciebie znalezc w grze i dodac jeszcze dzis wieczorem.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeSro 02 Lut 2011, 19:49

BĘDZIE JEDNA BARDZO WAŻNA UWAGA... JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE JEŚLI PIERWSZY RAZ OD 2 MIESIĘCY WYGRYWAŁEM CDREADA 9000 DO 3000 TO PADŁY SERWERY!!!!!!! NO TEGO TO JA JUŻ NAPRAWDĘ NIE ROZUMIEM...

Oczywiście jak już zdecydują się uruchomić je ponownie to ja albo Zik Cię dodamy do legionu.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeCzw 03 Lut 2011, 12:47

KTO NIE MA SZCZĘŚCIA W GRZE TEN MA W MIŁOŚCI.JUŻ MOZESZ SIE CIESZYĆ. Smile
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeCzw 03 Lut 2011, 13:33

chcesz się zamienić?
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitimeCzw 03 Lut 2011, 16:04

Na szczęście w Miłości? Jasne! Nawet dopłacę! Ale zostalo mi tylko 50kk... Wystarczy? end offtop


***Lindrill poszukiwany żywy lub martwy Smile odezwij sie w grze. Ciezko cie znaleźć online.***
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Sponsored content





Podanie: Lindrill Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Lindrill   Podanie: Lindrill I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Lindrill
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: