Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 PODANIE - synibos (Lisain/Nior)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
synibos




Liczba postów : 8
Join date : 14/02/2011

PODANIE - synibos (Lisain/Nior) Empty
PisanieTemat: PODANIE - synibos (Lisain/Nior)   PODANIE - synibos (Lisain/Nior) I_icon_minitimePon 14 Lut 2011, 19:42

1. Nick: w sieci od ponad 19 lat "synibos" w grze Lisain oraz Nior

2. Klasa : Ragner oraz Sorc

3. Lvl :
31 oraz 40

4. Wiek:
Rocznik 1988

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion?

Mam przeczucie ze to dobra gildia z ludzmi na noliferami, zktorymi mozna normalnie poludzku pogadac Smile

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś?

Gravity - gralem tam przez jeakes 2-3 miesiące podwod odejscia ? Przejscie na stronę ASMO

Marked by Furry - konflikt z centurionami ktorzy mysla o sobie jak o bogach Aiona (sorry ja Aiona traktuje jakog zwykla gre dzieku ktorej miło spedzam czas... Gram kiedy mam ochotę ^^?)

Zakład Karny - jakos tak nie pasuję do nich, przeraza mnie ciagle gadanie o Aione na TS-ie %_%, pogdajmy o czyms innym nawet o glupej pogodzie bo ile mozna sluchac tego samego Razz

7. Ile dziennie jestes w stanie grać?
Nawiązująć do poprzedneigo pytania moj czas grania jest rozny nieraz gram po 1 h dzienie nieraz moge w sumnie podkreslam w sumnie spedzic nawet 14 h Smile

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby?
W skrócie mam 23 lata ktore skoncze pod konec wrzesnia, na imnie mi Patryk, jestem studentem Nowoczesnej Dyplomacji i slożb zagranicznych (najwiekszy epic fail in my live ale juz dociagne do licencjatu dla papieru ^^), na codzien jestem pracwnikem KFC jako Key Person, w przeslasci bylem nawet Kierownikem Zmiany ale jak zobaczyłem jak to wszytko działa to zrezygnowalem po 2 miesiacach (Nikomu nie polecam pracy w AmRest Very Happy) Z samych zainteresowan to od kilku lat interesuje sie maga i przedewszytkim anime (kiedys nawet byłem aktywnym fansuberem) ponad to jestem fanem Iron Maiden oraz pochodze z dolnego slaska, dokladnie z Lubina zas obecnie od ponad 3 lat mieszkam w Warszawie Wink
9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydature na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:
Oczywiscie, pytanie tylko jaki kumunikator urzywacie bo jakos nie doczytałem ^^"

PS: Sorki za brak polskiech znakow oraz liczen apozytywne rozpatrzenie Smile
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

PODANIE - synibos (Lisain/Nior) Empty
PisanieTemat: Re: PODANIE - synibos (Lisain/Nior)   PODANIE - synibos (Lisain/Nior) I_icon_minitimePon 14 Lut 2011, 21:29

Oczywiście przyjmiemy Cię na okres próbny i jak będzie nam sie grało dobrze to nie widzę problemu żebyś z nami został.

Jeśli chodzi o komunikator to dowiesz się wszystkiego ingame ode mnie lub od któregoś z moich Centurionów. Nie poruszamy kwestii komunikatora na forum, wszyscy legioniści dostaja passy w grze.

Christopher
Powrót do góry Go down
 
PODANIE - synibos (Lisain/Nior)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: