Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie: Hazuk

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Hazuk

Hazuk


Liczba postów : 2
Join date : 31/12/2011

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 13:00

1. Nick: Hazuk

2. Klasa : Docelowo chanter

3. Lvl : 7

4. Wiek: 20

5. Dlaczego wybrałeś/aś nasz legion? Szczęśliwy traf? nie wiem jaka jest sytuacja na serwerze a waszą stronę znalazłem na aiononline.com.pl (9 kohorta ma wymagany lvl a wy chyba nie Very Happy)

6. Inne Legiony w których Byłeś/aś i dlaczego odszedleś/aś? Grałem trochę na privie ale to chyba się nie liczy. (głownie gladem i templarem)

7. Ile dziennie jestes w stanie grać? 3h chyba,że szkoła trening albo siłownia.

8. Coś o sobie, jak masz na imię, czym sie zajmujesz, jakie jest Twoje hobby? Na imię mam Dariusz Very Happy a interesuje się ... sam nie wiem, a hobby? Ostatnio zacząłem chodzić na boks co polubiłem Razz
zawód: student II roku na kierunku zarządzanie Very Happy

9. Akceptujesz Regulamin Legionu i zgłaszasz swoją kandydaturę na pełnoprawnego Legionistę Amaranth:tak

I co ważniejsze mam kilka pytań Very Happy i proszę o odpowiedzi (nawet jak odrzucicie moje podanie)

Na forum aiononline.com.pl czytałem, że chanter na globalu traktowany jest jako healer(na instancjach i w pvp) i moje pytanie: Czy to prawda? Ja chcę zrobić chantera ale nie chcę tylko leczyć, rozumiem są sytuacje(bosiki sa mocne) gdzie kler i chant musi spamować healem ale uważam, że chanter powinien dopasować się do sytuacji i być dd(dpsem jak kto woli) albo 2nd heal a nie tylko jednym albo drugim. Stigmy mniej wiecej jakie bym miał: aiondatabase.com/stigmaplaner?link=11#55:1:1321:2170:1315:2179:1998:2166:1223:1224:1230:2287:2168 po czym bym wymienił na full dps aiondatabase.com/stigmaplaner?link=11#55:1:1321:2170:1315:2179:1998:2166:2176:2175:2171:1994:1999 (i nie wiem czy hit matre czy WoI)
kamyczki: w zbrojach wbitych na "0" crit i hp na wbitych +10 crit i parry(mrez podobno odpada?)(zależnie od broni accu np. lanok z abysową [pvp] jednak accu potrzebuję a sw albo kornie [pve pomarańcz 55) już zbytnio nie)

Czy posiadając takiego chantera znalazł bym PT na PvPvE? Czy może ludzie pisali by "WTF!!! noob!!1!!"

Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi(podpowiedzi) i za rozpatrzenie podania.
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 18:01

Jesli chodzi o pvp i pve od chantera w grupie wymagany jest glównie WOW, ( Word of Wind ,chyba ), z tego co sie orientuje wystepuje niezaleznie od rodzaju drzewka stygm.Chanter to suporter ma też niezle tarcze i self i group heal, ale kleryka nie przebije w healu wiec z tego co sie orientuje ( jestem słabym PVPerem ) , zadna gupa nie idzie na inste pve /pvp , na siege itp bez kleryka , chanter ma dawac boosta grupie i pewna ochrone z tarcz/chantów , healuje tylko gdy padnie kleryk ,ew healuje kleryka gdy ten zlapie aggro/utraci dużo hp... solo pvp to dłuuuga historia... Jestesmy grupą casuali , ceniących sobie ponad wszystko dobrą zabawe! Nie mamy parcia na itemy / punkty rankingi... Ja osobiście uwazam , że placac za gre moge w niej robic ( w granicach TOS ) co mi sie zywnie podoba, nie ma zadnych obowiazkowych obecnosci, koniecznosci posiadania czegos tam itd, itp , wszystkie zasady legionu oparte sa na tym by wszyscy koegzystowali w zgodzie i nikt nie był krzywdzony. Pamietamy swoje początki,wiec nooby sie nie posypia z pewnoscia!Ja osobiście gram w Aiona od połowy betatestow , a ciągle sie ucze, nawet od tych o wiele krotszym stazu. Szukamy ludzi którzy wniosa cos do legionu, nowe pomysły ,wezma udział w niekaczacych sie rozmowach na mumblu na dowolny temat , potrzebujacych pomocy i potrzebnych na codzien :)Liczą sie ludzie nie gear! Szukamy "fajnych ludzi" a nie wytrawnych graczy!Niedawno robilem na alcie FT runy z sorcem w armorze z wbitymi critstrikami!Swietnie z nim sie gralo , bo robil to co wymagala sytuacja i co do sorca nalezy. W odroznieniu np od super wykoksanego assasina w bajecznym gearze przez ktorego grupa ciagle padala, bo wydawalo mu sie ze jest templarem...Takze jesli spodobamy sie sobie to jest zaj... jesli nie to "czapka z daszkiem" i powodzenia w Atreii.
Dajmy szanse Koledze.Wnioskuje o przyjecie.
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Szalony




Liczba postów : 4
Join date : 25/12/2011

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 19:45

Infinite Aion ? jaki legion ? Hussars ? My chyba byliśmy w tym samym legionie bo pamiętam ten nick . Nie jestem pewny na jakim ja grałem ( Insane , Rhard ) może na którymś z tych .
Powrót do góry Go down
Hazuk

Hazuk


Liczba postów : 2
Join date : 31/12/2011

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 19:56

Hussars :d ale nick sobie zapożyczyłem od "Hazuka" który grał chanterem Razz[kompletnie nie miałem pomysłu na nick] (potem grał Zezowatym rangerem) Rhard sorc? chyba? albo insane sorc Very Happy ale chyba grałeś sorkiem bo te nazwy tak mi się kojarzą.
JA JESTEM DRAKERS Very Happy przed wipem glad a po jako templar Razz
Powrót do góry Go down
Szalony




Liczba postów : 4
Join date : 25/12/2011

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 20:42

tak, Sorc dokładnie tak jak mówisz Smile Drakersa tez kojarzę Very Happy

Ok bez spamu tutaj, jak będziesz już w legionie to pogadamy Smile- Mam nadzieje ze się dostaniesz i uwierz mi ze wolisz być tutaj niż w IX Kohorcie ^.^.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeSob 31 Gru 2011, 21:27

No to postanowione. Jesteś przyjęty. Napisz do nas, a Cie dodamy.

Powiem tak, nie chciało mi się czytać tego wywodu Zika na górze więc sam od siebie też dorzucę jedno zdanie.
Tak naprawdę, jeśli będziesz z nami grał, to nie ma znaczenia w jaką stronę pójdziesz... Ważne, żebyś Ty się dobrze czuł grając swoją postacię, tak jak ja się dobrze czuję grając moją. Oczywiście chanter jest i będzie traktowany jako healer, bo ludzie się nie znają i myślą, że jak klasa lecząca to potrafi całą grupę utrzymać, a tak naprawdę, to mnie samego chanter nie jest w stanie wyhealować, jak na mnie usiądą Eluchy... To wszystko zależy od ludzi, z którymi grasz... sam się przekonasz, że u nas jest fajnie Smile

Wesołego Nowego Roku!!
Powrót do góry Go down
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 12:55

Bylem zbyt pijany by grac wiec sie rozpisalem ociupinke Smile Ja Twoich postow tez nie bede czytal! Smile Przyjety juz, chyba.
KU CHWALE ASMODAE!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
.....
Gość




Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitimePią 01 Lut 2013, 09:56

Przepraszam, że się wtrącę...
Drakers, uznam to za komplement, że jedyne co przy tworzeniu Chantera przyszło Ci do głowy jako nick - należy już do mnie... Dla mnie bomba Very Happy

Sprawa w tym, że szukałem adresu na nasze stare forum Husarii, do offtopu, tam gdzie zamieszczałem te filmiki zrobione na BOMBAYTV. Jak byś posiadał, lub pamiętał to podrzuć mi link na hazuk @ o2.pl

Wielkie dzięki i pozdrawiam dawnych znajomych,

Wielkie PRZEPRASZAM za off Razz

Hazuk (Ten prawdziwy)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie: Hazuk Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Hazuk   Podanie: Hazuk I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Hazuk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy
» Podanie Yvi
» Podanie Awe
» Podanie ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: