Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Podanie - Cahir

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Cahir

Cahir


Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2011
Skąd : Warszawa

Podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Podanie - Cahir   Podanie - Cahir I_icon_minitimeNie 24 Lip 2011, 09:12

Witam wszystkich.
W sumie to już jestem z wami od wczoraj ale żeby tradycji i biurokracji dać zadość niniejszym przedkładam to podanko:) :

1. Cahir

2. Gladiator

3. 16

4. 33 wiosny

5. Dlaczego wy? Po pierwsze szukam dobrej zabawy i miłego acz z pazurem towarzycha na komunikatorach a po tym co wczoraj słyszałem zapowiada się słitaśnie. Po drugie - odpowiada mi brak spiny odnośnie grania, aczkolwiek potrafię się dostosować do zamordyzmu legionowego jeżeli to ma jakiś większy cel. Zastanawiałem się jeszcze nad IX Kohortą.

6. Pierwszym legionem było AncientAnarchy - miałem bodajże 2 lv i koleś który obok mnie przebiegał mnie zaprosił. W legionie byłem z godzinke Smile bo zalogował się koleś z którym przed rozpoczęciem gry zapoznałem się na polskim forum Aiona i mnie zabrał do legionu UAE. Ze względu na martwotę legionu przenieśliśmy się do ShadowStar. Gdybym was nie napotkał pewnie bym dalej był cienistą gwiazdką. Ale skoro mogłem poprawić swój byt... Więc oto jestem Smile

7. Co do czasu gry to różnie. Generalnie to moje hobby ( żona twierdzi że miłość :XD ) więc jak tylko mogę to jestem. 2 - 3h dziennie w ciągu tygodnia, na weekendach odpowiednio więcej. To się może trochę zmienić w najbliższych tygodniach bo z wolnego zawodu prawdopodobnie pójdę w kierat i mogę też na weekendach pracować. Ale na pewno bywam prawie codziennie. Generalnie moim rekordem gry jest 52h non stop spędzone przy Diablo II. Od utworzenia postaci do końca gry ( z przerwą na posiłki i prysznic Very Happy )

8. Na imię mi Grzegorz. Mieszkam sobie w wa-wie. Przez ostatnie dwa lata prowadziłem małą firmę przewozową. Ze względu na słabą koniunkturę na rynku oraz strat jakie poniosłem w powodzi w zeszłym roku ( auto było w serwisie a serwis znalazł się 2 metry pod woda na 3 tygodnie ) jestem w fazie zawieszana działalności i szukania pracy. Jest coś na oku więc trzymajta kciuki:) W przeszłości pracowałem w handlu w różnych branżach na stanowiskach od kasjerów do kierowników regionalnych. Moim hobby jest mmo. No i muszę drugim moim hobby uczynić spacerki lub inna formę rekreacji bo od 8 miechów nie palę. A że paliłem jak smok przez lat 19 to ciężko było i sporo przytyłem Sad Teraz trza to zrzucić Smile ale damy rade Smile

9. Oczywiście akceptuję i zgłaszam się na ciurę okrętowego:)
Cool


_______________________________________________________________________________________
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Cahir   Podanie - Cahir I_icon_minitimeWto 26 Lip 2011, 11:52

Przyjęty.
/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
 
Podanie - Cahir
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie - Cahir
» Re: podanie - Cahir
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: