Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 podanie - Cahir

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Cahir

Cahir


Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2011
Skąd : Warszawa

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 12:11

Witam wszystkich.
W związku z tym iż Aion będzie f2p zamierzam znowu troszkę sobie pograć. I tu rodzi się moja prośba o ponowne przyjęcie w wasze szeregi.
Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 16:32

Cahir. Wszyscy pamiętamy jaka była sytuacja z Aionem i Riftem.
Dlatego też nie przyjmę Cię ponownie bez wypowiedzi moich oficerów. Muszę to z nimi przedyskutować, bo obawiam się, że znowu zrobisz to samo.
Pamiętaj, że jeśli chcesz dołączyć do legionu to musisz mu być wierny, a nie kombinować z kilkoma legionami naraz. Takie są reguły gier MMO... nikt nie będzie tolerował gry każdą postacią w innym legionie.
Decyzja zapadnie dzisiaj wieczorem i dam Ci znać na forum.
Powrót do góry Go down
Cahir

Cahir


Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2011
Skąd : Warszawa

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 18:48

Wiesz co , przedstawiłeś to tak jak bym dokonał co najmniej zamachu stanu. Rift i Aion to osobne gry. W Aionie dopóki grałem to nie byłem kilkoma postaciami w różnych legionach. A w rifta grało 3 osoby z czego ty i Thorgal się praktycznie nie logowaliście. Chcę wrócić do was w Aionie dla miłej atmosfery. W Rift gram na poziomie progresowym a o ile mi wiadomo Amaranth nie posiada gildi w Rift, która umożliwiała by sensowną rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 20:34

Wypowiem sie tak... jestem w legionie dla przyjemnosci grania i szanuje innych graczy jezeli cos pozyczam to oddaje Smile takie poczucie Honoru ja jestem na nie i olac ta kase. Powodzenia w innej Gildi
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 20:35

Rozmawiałem z innymi. Nie chcemy aby sytuacja z Rifta się powtórzyła. Nie mogę ryzykować, że sytuacja będzie się powtarzać.
Nie sądzę również, że będziesz z nami często chodził na instancje, pomagał innym i poświęccał czas na bezinteresowne levelowanie nowych postaci.
Przykro mi, prośba odrzucona.
Powrót do góry Go down
Folken

Folken


Liczba postów : 78
Join date : 05/12/2010
Skąd : Płock

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 05 Sty 2012, 22:20

ja jestem za przyjeciem Smile
Very Happy
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitimePią 06 Sty 2012, 20:05

halo halo, zmieniac legiony i frakcje to tylko ja moge..
ale tak na powaznie to powinna sie odbyc rozmowa cahira z chrisem i innymi centami.
Jaka mamy pewnosc ze znowu nie wypierdzielisz do jakiegos innego legionu??

ale skoro wiekszosc jest na NIE a w tym chrisu to nie pozostaje mi nic innego jak:
/Podanie Odrzucone
/Zamykam
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Sponsored content





podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   podanie - Cahir I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie - Cahir
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Re: podanie - Cahir
» Podanie - Cahir
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: