Amaranth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Witaj na forum Gildii Amaranth.
Welcome to Amaranth Guild forum.

 

 Re: podanie - Cahir

Go down 
+2
Astriel
Cahir
6 posters
AutorWiadomość
Cahir

Cahir


Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2011
Skąd : Warszawa

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimePon 09 Sty 2012, 14:54

Jeszcze raz powtarzam że w Aionie nie zmieniłem Legionu, po prostu
przestałem grać, fakt zanim wygasło mi konto powinienem oddać Gieniasowi te 3kk co mi pożyczył. Ok mój błąd za co przepraszam, jak tylko wejdzie f2p to się rozliczę, zresztą na priv pisałem Chrisowi że jak mnie nie przyjmiecie to żeby mi umożliwił kontakt z Gienisem. Co do Rifta to sorka , nie zmuszajcie człowieka do gry solo w imię Legionu który jest nie aktywny w danej grze, mam sam biegać z logo Amarnath nad łbem ? Nie chcecie mnie to nie, nie będę się prosił, ale nie oceniajcie człowieka przez pryzmat ambicji jednego człowieka bo jest to nie obiektywne i skazaliście mnie nawet nie wysłuchując.
Powrót do góry Go down
Astriel
Admin
Astriel


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2010
Skąd : Skoczów

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimePon 09 Sty 2012, 17:36

W rifcie cie rozumiem bo jak nikt nie grał to naturalna kolej rzeczy ze legion sie sypie.
Ty za te 3kk to kup trumne bo Gienias cie juz szuka a to kwestia czasu jak cie znajdzie pirat .
Ja tam jestem za rozmową na mumblu i chu*.
Powrót do góry Go down
https://amaranth.forumpl.net
Zikelsblood

Zikelsblood


Liczba postów : 219
Join date : 24/10/2010
Skąd : Mazury

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimePon 09 Sty 2012, 21:22

Ja to widze w ten sposob ,ze jesli Cahir chce z nami grac to mozna mu dac szanse. Sa dwie mozliwosci. Albo bedzie gral z nami, albo nie. Jesli bedzie gral to wszystko ok. Jesli nie bedzie , to znow 2 mozliwosci.Sam wyjdzie albo sie go kiknie. I bedzie wszystko ok. Smile Nie ma co drzec szat. A 3 kk? Nie rozsmieszajcie mnie. Wagina p... mi matsy balickie za 20kk i to w czasach , gdy nie bylo Esso. Kilka razy tlumaczyl sie metnie ze dal komus na przechowanie itp,a potem poprostu dodal mnie do blocklisty.Cahir odda Gieniasowi kase z procentem za pol roku i wszyscy beda szczesliwi.
P.s. A co z Riftem? Ponoc taka zaj... gra!
Powrót do góry Go down
http://aiononline.com.pl
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimePon 09 Sty 2012, 22:46

Nie wiem, nie jestem przekonany, bo ta cała sytuacja mnie dość mocno wkurzyła, ale zgodzę się z Zikiem, że możnaby dać Ci drugą szansę. Jeśli ją zmarnujesz i zrobisz podobnie jak ostatnio to wystosujemy notkę do innych BG w Aionie i powiemy jak sytuacja się przedstawiała.

Masz teraz wybór. Chcesz wejść do legionu i w nim zostać, czy wolisz szukać innych towarzyszy gry.

Na odpowiedź daję Ci czas do piątku. Jeśli nic nie odpiszesz nieodwołalnie zamykam temat.
Powrót do góry Go down
Cahir

Cahir


Liczba postów : 7
Join date : 24/07/2011
Skąd : Warszawa

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimeWto 10 Sty 2012, 12:12

Jak już powiedziałem w Rifta gram progresowo tzn. że jestem w zaawansowanej fazie endgame'u w tej grze i jest to moja gra nr 1 na chwilę obecną. Natomiast jeżeli chodzi o Aiona to będę sobie grał tylko dla przyjemności spędzania czasu z ludźmi z Amaranth bo mile to sobie wspominam. Jeżeli nie będę u was to raczej w ogóle nie będę grał. I żeby była sprawa jasna - nie będę hardcorowym graczem w Aion (większość czasu zajmuje mi Rift) więc uczciwie to podkreślam. Jeżeli to wam nie pasuje to rozumiem , wtedy tylko oddam Gieniasowi kasę i tyle.
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimeWto 10 Sty 2012, 17:31

Powiem krótko:

Jeśli będziesz z nami grał i chodził na instancje - jestem za.
Jeżli nie będziesz mógł poświęcić czasu na wspólną grę, oraz na pomoc w questach - to jestem nie.

Chcę, żeby sprawa była jasna. Decyduj.
Powrót do góry Go down
gienias




Liczba postów : 55
Join date : 13/07/2011
Skąd : Scotland

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: 3kk   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimeWto 10 Sty 2012, 20:30

na kase sram albo jestesmy razem albo biegamy solo...(instancje itp) szczerze nie mam zdania.
Powrót do góry Go down
Witali

Witali


Liczba postów : 11
Join date : 01/07/2011

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimeCzw 12 Sty 2012, 10:47

Tak po prostu przestał grać za nim stał się legionistą. Odszedł kiedy był Volunterem nie grał z nami nawet przez miesiąc.Zachował się nie fer wobec jednego z centów więc nie rozumiem z jakiej to niby racji macie dawać mu kolejną szansę? Lubiłam go jako osobę i był w miarę ok. ale po tym jak się zachował uważam ,że to nie było w porządku a wręcz fałszywe z jego strony wobec nas wszystkich. Nawet jeśli go przyjmiecie to kto z nim będzie grał?
(Bo tak nawiasem mówiąc ja na pewno nie.)

Z mojej strony Cahir Powodzenia w innym Legionie i w grze w Rifta Jenefer
Powrót do góry Go down
Christopher
Brigade General
Christopher


Liczba postów : 254
Join date : 09/09/2010

Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitimePią 13 Sty 2012, 09:41

Ponowne podanie odrzucone, konto na stronie i mumblu zablokowane.
Zamykam topic.

Powodzenia.
Legion Amaranth.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Re: podanie - Cahir Empty
PisanieTemat: Re: Re: podanie - Cahir   Re: podanie - Cahir I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Re: podanie - Cahir
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie - Cahir
» Podanie - Cahir
» Podanie ...
» Podanie - Iku
» [Podanie] Wilsonowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amaranth :: Amaranth :: Rekrutacja-
Skocz do: